Dél-koreai K-League 2 10/30 05:00 44 Bucheon v Goyang Zaicro FC L 4-1
Dél-koreai K-League 2 10/22 05:00 43 Goyang Zaicro FC v Seoul E-Land FC L 0-2
Dél-koreai K-League 2 10/19 11:00 42 [9] FC Anyang v Goyang Zaicro FC [11] L 3-2
Dél-koreai K-League 2 10/16 05:00 41 Goyang Zaicro FC v Gyeongnam FC L 2-3
Dél-koreai K-League 2 10/09 05:00 40 Daejeon Citizen v Goyang Zaicro FC L 3-0
Dél-koreai K-League 2 10/05 10:00 39 Busan I Park v Goyang Zaicro FC L 2-0
Dél-koreai K-League 2 09/28 10:00 37 Goyang Zaicro FC v Chungju Hummel Korea W 1-0
Dél-koreai K-League 2 09/25 07:00 36 Goyang Zaicro FC v Ansan Mugunghwa FC L 0-4
Dél-koreai K-League 2 09/19 10:30 35 Daegu FC v Goyang Zaicro FC L 1-0
Dél-koreai K-League 2 09/12 10:00 34 Goyang Zaicro FC v Gangwon FC L 0-1
Dél-koreai K-League 2 09/07 10:00 33 Gyeongnam FC v Goyang Zaicro FC L 7-0
Dél-koreai K-League 2 09/03 09:00 32 Goyang Zaicro FC v Bucheon L 0-3
A Goyang Zaicro FC egy dél-koreai labdarúgóklub, amelynek székhelye Goyangban található. A klubot 1995-ben alapították, és jelenleg a K3 League-ben, a dél-koreai labdarúgás harmadik osztályában szerepel.

A Zaicro FC hazai mérkőzéseit a Goyang Stadionban játssza. A klub színei a kék és a fehér. A klub mottója: "Győzelem a kihívásokon keresztül".

A Zaicro FC legnagyobb sikere a 2017-es K3 League bajnoki címe. A klub egy alkalommal jutott el a Koreai FA-kupában a negyeddöntőig, 2018-ban.

A Zaicro FC jelenlegi edzője Shin Hong-gi. A klub legjobban teljesítő játékosai közé tartozik Kim Dong-hyun, Lee Sang-min és Park Jong-woo.