Live Scores

Labdarúgás Japán J Liga 00' Urawa Red Diamonds [10] Urawa Red Diamonds View Tokushima Vortis [9] Tokushima Vortis
Labdarúgás Dél-koreai K-League 2 00' FC Anyang [8] FC Anyang View Busan I Park [6] Busan I Park
Labdarúgás Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 00' Belgium (Walker) Esports View Italy (Stig) Esports
Labdarúgás Dél-koreai K-League 1 00' Jeju United Jeju United View Suwon Bluewings Suwon Bluewings
Labdarúgás Ausztrál Victoria Premier Liga 00' Bentleigh Greens [12] Bentleigh Greens View Heidelberg Utd [5] Heidelberg Utd
Labdarúgás Japán J2 Liga 00' Ehime FC [22] Ehime FC View Fagiano Okayama [13] Fagiano Okayama
Labdarúgás India Manipur State League 00' Yarkhok United FC View Ganggam SC Ganggam SC
Labdarúgás Ausztrál New South Wales Premier Liga 00' Apia L Tigers [12] Apia L Tigers 0-0 Marconi Stallions [8] Marconi Stallions
Labdarúgás Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 00' Netherlands (Baphomet) Esports View Spain (Quavo) Esports
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 04' S.Moscow (driller) Esports 0-2 CSKA (d1pseN) Esports
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 05' L.Moscow (Plevis) Esports 2-0 Shakhtar (KravaRK) Esports
Labdarúgás Ausztrál Northern NSW Premier Liga 21' Lake Macquarie [8] Lake Macquarie 1-1 Edgeworth Eagles [7] Edgeworth Eagles
Labdarúgás Ausztrál Queensland Premier League - nők 35' Western Pride FC - nők [12] Western Pride FC - nők 1-1 SWQ Thunder - nők [15] SWQ Thunder - nők
Labdarúgás Australia NPL Queensland U23 44' Eastern Suburbs - U23 4-1 Brisbane Olympic FC - U23
Labdarúgás Ausztrál W-League 44' Sydney FC - nők [2] Sydney FC - nők 0-0 Melbourne Victory - nők [3] Melbourne Victory - nők
Labdarúgás Ausztrál Gold Coast Premier Liga 45' Southport Warriors 0-0 Surfers Paradise Surfers Paradise
Labdarúgás Ausztrál Queensland Premier League - nők 45' Souths United NPL - nők [7] Souths United NPL - nők 2-0 Logan Lightning - nők [11] Logan Lightning - nők
Labdarúgás Ausztrál NPL Queensland 45' Gold Coast Knights [3] Gold Coast Knights 1-1 Brisbane Roar NPL [2] Brisbane Roar NPL
Labdarúgás Dél-koreai K3-Liga 45' Cheongju FC [11] Cheongju FC 1-1 Ulsan Citizen FC [10]
Labdarúgás Ausztrál Brisbane Premier League - nők 45' Grange Thistle Women [7] Grange Thistle Women 0-3 Broadbeach United SC - nők [1] Broadbeach United SC - nők
Labdarúgás Japán J Liga 45' Oita [16] Oita 0-2 Nagoya Grampus [2] Nagoya Grampus
Labdarúgás Ausztrál Brisbane Capital League - nők 45' Southside Eagles - nők 1-0 North Star - nők
Labdarúgás Japán J Liga 45' Sagan Tosu [7] Sagan Tosu 1-0 Yokohama FC [20] Yokohama FC
Labdarúgás Australia NPL Queensland U23 48' Brisbane Strikers - U23 0-1 Logan Lightning - U23
Labdarúgás Ausztrál FQPL - U23 52' Mitchelton FC - U23 3-1 Rochedale Rovers - U23
Labdarúgás Hongkongi 3. osztály 54' Sai Kung 1-2 WSE
Labdarúgás Hongkong 1. osztály 63' Metro Gallery FC [13] Metro Gallery FC 3-0 Wong Tai Sin [11] Wong Tai Sin
Labdarúgás Hongkong 1. osztály 64' Central & Western [8] Central & Western 0-2 North District [1] North District
Labdarúgás Ausztrál SA Premier League - női tartalék 66' Adelaide Comets - női tartalék 1-6 Metro United FC - női tartalék
Labdarúgás Hongkongi 2. osztály 67' Leaper St Joseph Leaper St Joseph 0-1 Double Flower Double Flower
Labdarúgás Hongkongi 2. osztály 68' Kwun Tong Kwun Tong 0-0 Mutual Mutual
Labdarúgás Ausztrál New South Wales Premier Liga 83' Blacktown City [4] Blacktown City 0-1 Mt Druitt Town Rangers [7] Mt Druitt Town Rangers
Labdarúgás Japán J Liga 88' FC Tokyo [6] FC Tokyo 2-4 Kawasaki Frontale [1] Kawasaki Frontale
Labdarúgás Dél-korai K4 League 90' Seoul United 0-1 Dangjin Citizen FC
Labdarúgás Australia NPL Queensland U23 90' Gold Coast United - U23 1-2 Sunshine Coast Wanderers - U23
Labdarúgás Japán J2 Liga 90' Tochigi SC [11] Tochigi SC 0-0 Sagamihara [18] Sagamihara
Labdarúgás Ausztrál Victoria Premier League 3 90' Melbourne City NPL 4-2 North Sunshine Eagles
Labdarúgás Ausztrál Capital Territory Premier League 91' Cooma Tigers [5] Cooma Tigers 0-3 Canberra Croatia FC [4] Canberra Croatia FC
Labdarúgás Japán J Liga 91'<sup>+4</sup> Vegalta Sendai [19] Vegalta Sendai 0-0 Yokohama F-Marinos [8] Yokohama F-Marinos
Labdarúgás Japán J3-Liga 92'<sup>+4</sup> Tegevajaro Miyazaki [5] Tegevajaro Miyazaki 2-1 Gainare Tottori [12] Gainare Tottori
Labdarúgás Ausztrál New South Wales League 2 93' Hakoah Sydney City East Hakoah Sydney City East 1-1 St George City FA
Labdarúgás Ausztrál New South Wales Premier Liga 93' Sydney United 58 [2] Sydney United 58 0-0 Wollongong Wolves [11] Wollongong Wolves
Labdarúgás Japán J2 Liga 93'<sup>+4</sup> Montedio Yamagata [17] Montedio Yamagata 0-2 Albirex Niigata [1] Albirex Niigata
Labdarúgás Japán J2 Liga 93'<sup>+4</sup> Machida Zelvia [14] Machida Zelvia 0-1 Kyoto Sanga FC [7] Kyoto Sanga FC
Labdarúgás Japán J3-Liga 93'<sup>+5</sup> Kamatamare Sanuki [15] Kamatamare Sanuki 2-3 Kataller Toyama [4] Kataller Toyama
Labdarúgás Orosz 1. osztály 93'<sup>+4</sup> SKA Energia Khabarovsk [12] SKA Energia Khabarovsk 0-1 FC Nizhny Novgorod [2] FC Nizhny Novgorod
Labdarúgás Japán J2 Liga 94'<sup>+4</sup> Zweigen Kanazawa [3] Zweigen Kanazawa 0-1 JEF Utd Chiba [20] JEF Utd Chiba
Labdarúgás Japán J2 Liga 94'<sup>+6</sup> Mito Hollyhock [10] Mito Hollyhock 0-2 FC Ryukyu [2] FC Ryukyu
Kosárlabda Japán B League 1 1 - 10:00 Kawasaki Brave Thunders Kawasaki Brave Thunders 0-0 Akita Happinets Akita Happinets
Kosárlabda Ausztrál NBL 1 - 10:00 Illawarra Hawks [4] Illawarra Hawks 0-0 Cairns Taipans [9] Cairns Taipans
Kosárlabda Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 3 - 00:54 HOU Rockets (OREZ) Esports 49-47 PHX Suns (DREAMZ) Esports
Kosárlabda Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 3 - 00:22 DAL Mavericks (PITBULL) Esports 39-51 DEN Nuggets (IP MAN) Esports
Kosárlabda Ebasketball Battle - 4x5 perc 3 - 01:22 ATL Hawks (Andrik) Esports 30-43 NO Pelicans (MAXA4) Esports
Kosárlabda Ebasketball Battle - 4x5 perc 3 - 02:48 MIL Bucks (JoKeR) Esports 38-47 DAL Mavericks (DreamBoatPilot) Esports
Kosárlabda Koreai KBL 3 - 10:00 Anyang KGC [3] Anyang KGC 41-45 Busan Sonicboom [6] Busan Sonicboom
Kosárlabda Tajvani SBL 3 - 10:00 [4] Bank of Taiwan 29-32 Jeoutai Technology [3]
Kosárlabda Japán B League 1 4 - 05:04 Shiga Lake Stars [7] Shiga Lake Stars 61-70 San En Neo Phoenix [9] San En Neo Phoenix
Kosárlabda Japán B League 1 4 - 06:20 Shinshu Brave Warriors [12] Shinshu Brave Warriors 58-54 Shimane Susanoo Magic [6] Shimane Susanoo Magic
Kosárlabda Japán B League 1 4 - 03:17 Levanga Hokkaido [9] Levanga Hokkaido 60-66 Utsunomiya Brex [1] Utsunomiya Brex
Kosárlabda Japán B League 2 4 - 04:46 Kumamoto Volters [5] Kumamoto Volters 74-86 Fukuoka Rizing [12] Fukuoka Rizing
Kosárlabda Japán B liga 3 4 - 00:40 Saitama Broncos Saitama Broncos 77-84 Aisin AW Areions Aisin AW Areions
Kosárlabda Japán B liga 3 4 - 04:01 Gifu Swoops 71-88 Tryhoop Okayama
Röplabda Vietnam Premier League Women Thong Tin LVPB - nők 0-0 Ninh Binh - nők
Röplabda Vietnam Premier League Women VTV Binh Dien Long An - nők 0-0 Dak Lak - nők
Röplabda Russia Vyscha League B Women 25-22 Severyanka-2 - nők 23-22 Voronezh Women Voronezh Women
Baseball Koreai KBO 04/11 05:00 Doosan Bears [3] Doosan Bears 2-0 Hanwha Eagles [10] Hanwha Eagles
Baseball Koreai KBO 04/11 05:00 SSG Landers [2] SSG Landers 0-0 LG Twins [1] LG Twins
Baseball Koreai KBO 04/11 05:00 NC Dinos [4] NC Dinos 4-3 Kia Tigers [6] Kia Tigers
Baseball Koreai KBO 04/11 05:00 KT Wiz [9] KT Wiz 1-2 Samsung Lions [8] Samsung Lions
Baseball Koreai KBO 04/11 05:00 Kiwoom Heroes [7] Kiwoom Heroes 2-2 Lotte Giants [5] Lotte Giants
Baseball Japán NPB 04/11 05:00 Seibu Lions [2] Seibu Lions 2-1 Chiba Lotte Marines [4] Chiba Lotte Marines
Baseball Japán NPB 04/11 05:00 Hanshin Tigers [1] Hanshin Tigers 3-1 Yokohama Bay Stars [6] Yokohama Bay Stars
Baseball Japán NPB 04/11 04:30 Yomiuri Giants [4] Yomiuri Giants 7-0 Hiroshima Carp [2] Hiroshima Carp
Baseball Japán NPB 04/11 04:00 Softbank Hawks [3] Softbank Hawks 1-0 Rakuten Eagles [1] Rakuten Eagles
Baseball Japán NPB 04/11 04:00 Nippon Ham Fighters [6] Nippon Ham Fighters 4-4 Orix Buffaloes [4] Orix Buffaloes
Jégkorong Liga Pro Short Hockey 3x10 perc 3 - 00:00 Belsk 0-0 Armeets
Tenisz ITF M15 Shymkent 0-0 Eric Vanshelboim 0-0 Ivan Gakhov
Rögbi liga NRL 38:24 Wests Tigers Wests Tigers 6-28 North Queensland Cowboys North Queensland Cowboys
Ausztrál futball AFL 1 - 08:43 Fremantle [17] Fremantle 1.1(7)-0.2(2) Hawthorn [15] Hawthorn
Ausztrál futball AFL 3 - 15:34 Melbourne [3] Melbourne 8.8(56)-4.3(27) Geelong [8] Geelong
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup Dmytro Bidnyy 0-0 Vasyl Ludchak
Asztalitenisz Liga Pro Vladimir Vologzhanin 0-0 Aleksandr Merezhko
Asztalitenisz Cseh Liga Pro Ondrej Kucirek 0-0 Tomas Andrle
Asztalitenisz Setka Cup Women Kateryna Somova 0-0 Elena Kyrychenko
Asztalitenisz Setka Cup Women Yuliia Tryhub 0-0 Roksolana Kurdova
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup Nazarii Hrytsyienko 0-0 Vadym Nechyporuk
Asztalitenisz Setka Cup 7-11 Mykhailo Teteruk 7-10 Yurii Shmyndra
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup Yehor Miniailo 7-8 Artem Tkachenko
Asztalitenisz Setka Cup 5-11 Oleksandr Hordiichuk 5-10 Serhii Rak
Asztalitenisz Setka Cup 5-11 Sergii Skhabitskiy 5-6 Vasyl Kondratenko
Asztalitenisz Liga Pro 5-11 Aleksandr Klavdenkov 0-0 Anatoly Trushkin
Asztalitenisz Liga Pro 7-11 Kim Sen 8-4 Ivan Pandur
Asztalitenisz Setka Cup 11-13,6-11 Leonid Ivanov 7-8 Oleksandr Ivchuk
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 11-7,9-11,8-11 Oleksandr Soloviov 0-0 Viacheslav Yarovoi
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 9-11,11-9,4-11 Yurii Teteria 3-6 Serhii Boiko
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 11-5,9-11,11-9 Sergey Filatov 0-0 Dmytro Dubrovin
Asztalitenisz Setka Cup 12-10,5-11,9-11 Frantisek Camr 1-3 Tomas Beran
E-sport LOL - LJL Spring Playoffs 14:20 DetonatioN FocusMe DetonatioN FocusMe 0-0 V3 Esports V3 Esports