Live Scores

Labdarúgás Angol Premier Liga 00' Man City [1] Man City View Wolverhampton [12] Wolverhampton
Labdarúgás Uruguayi Clausura 00' Club Atletico Progreso [10] Club Atletico Progreso View Deportivo Maldonado [13] Deportivo Maldonado
Labdarúgás Holland Kupa 00' Vitesse Vitesse View VVV VVV
Labdarúgás Angol Championship 00' Reading [5] Reading View Blackburn [15] Blackburn
Labdarúgás Olasz Serie B 00' Vicenza [15] Vicenza View Cremonese [13] Cremonese
Labdarúgás Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 00' Hoffenheim (Carlwhizzer) Esports 0-0 Bayer 04 (Stig) Esports
Labdarúgás Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 00' Dortmund (Fagur) Esports 0-0 B.M'gladbach (kiser) Esports
Labdarúgás Olasz Serie A 07' Juventus [3] Juventus 0-0 Spezia [14] Spezia
Labdarúgás Angol nemzeti liga 07' Barnet [22] Barnet 0-0 Yeovil [13] Yeovil
Labdarúgás Angol nemzeti liga 07' Chesterfield [16] Chesterfield 0-0 Eastleigh [6] Eastleigh
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 08' Chelsea (LaikingDast) Esports 3-3 Man Utd (white_boy1927) Esports
Labdarúgás Angol Championship 08' Nottm Forest [16] Nottm Forest 0-0 Luton [14] Luton
Labdarúgás Angol nemzeti liga 08' Wealdstone [19] Wealdstone 0-0 Boreham Wood [8] Boreham Wood
Labdarúgás Észak-ír Premier 08' Larne [3] Larne 0-0 Crusaders [5] Crusaders
Labdarúgás Észak-ír Premier 09' Ballymena Utd [8] Ballymena Utd 0-0 Cliftonville [4] Cliftonville
Labdarúgás Német DFB Pokal 09' Borussia M'gladbach Borussia M'gladbach 0-0 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
Labdarúgás Észak-ír Premier 09' Coleraine [2] Coleraine 0-0 Portadown [10] Portadown
Labdarúgás Észak-ír Premier 09' Glenavon [7] Glenavon 0-1 Carrick Rangers [11] Carrick Rangers
Labdarúgás Észak-ír Premier 11' Warrenpoint Town [9] Warrenpoint Town 0-1 Dungannon Swifts [12] Dungannon Swifts
Labdarúgás Máltai FA Trophy 22' Naxxar Lions Naxxar Lions 0-0 St Andrews St Andrews
Labdarúgás Lengyel Kupa 24' Lech Poznan Lech Poznan 0-0 Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
Labdarúgás Észak-ír Premier 24' Glentoran [6] Glentoran 1-0 Linfield [1] Linfield
Labdarúgás Brazília Campeonato Paulista A2 45' RB Brasil [11] RB Brasil 1-0 EC Taubate [11] EC Taubate
Labdarúgás Angol League 1 45' Burton Albion [21] Burton Albion 0-0 Bristol Rovers [19] Bristol Rovers
Labdarúgás Angol League 1 45' Lincoln City [2] Lincoln City 0-1 Fleetwood Town [16] Fleetwood Town
Labdarúgás Angol League 1 45' Northampton [24] Northampton 1-0 Plymouth [10] Plymouth
Labdarúgás Brazília Campeonato Sergipano 45' AD Atletica Gloriense 0-0 Dorense Dorense
Labdarúgás Angol League 1 45' Sunderland [5] Sunderland 0-0 Swindon [18] Swindon
Labdarúgás Angol League 1 45' Doncaster [6] Doncaster 1-0 Portsmouth [4] Portsmouth
Labdarúgás Angol League 2 45' Bradford [11] Bradford 1-0 Mansfield [16] Mansfield
Labdarúgás Skót Championship 45' Dundee [5] Dundee 2-0 Inverness CT [7] Inverness CT
Labdarúgás Angol League 2 45' Stevenage [18] Stevenage 2-0 Forest Green [2] Forest Green
Labdarúgás Angol League 2 45' Cheltenham [3] Cheltenham 0-0 Southend [22] Southend
Labdarúgás Angol League 2 45' Grimsby [24] Grimsby 0-1 Leyton Orient [14] Leyton Orient
Labdarúgás Svájci Challenge Liga 45' Wil 1900 [7] Wil 1900 0-0 Winterthur [6] Winterthur
Labdarúgás Angol League 2 45' Oldham [15] Oldham 0-2 Bolton [7] Bolton
Labdarúgás Svájci Challenge Liga 45' Stade Lausanne-Ouchy [4] Stade Lausanne-Ouchy 1-1 Grasshoppers [1] Grasshoppers
Labdarúgás Svájci Challenge Liga 45' FC Schaffhausen [2] FC Schaffhausen 2-0 Kriens [8] Kriens
Labdarúgás Angol nemzeti liga 45' Altrincham [11] Altrincham 0-0 Woking [17] Woking
Labdarúgás Angol nemzeti liga 45' Sutton Utd [2] Sutton Utd 0-1 Bromley [9] Bromley
Labdarúgás Angol League 2 45' Barrow [23] Barrow 0-0 Harrogate Town [12] Harrogate Town
Labdarúgás Angol nemzeti liga 45' Solihull Moors [14] Solihull Moors 0-0 Dag & Red [18] Dag & Red
Labdarúgás Angol League 1 45' Accrington Stanley [7] Accrington Stanley 1-2 Ipswich [8] Ipswich
Labdarúgás Angol nemzeti liga 45' Halifax [15] Halifax 0-1 Hartlepool [3] Hartlepool
Labdarúgás Angol League 2 45' Tranmere [4] Tranmere 1-0 Newport County [6] Newport County
Labdarúgás Angol League 2 45' Exeter [8] Exeter 0-0 Walsall [17] Walsall
Labdarúgás Francia Ligue 2 45' Le Havre [10] Le Havre 0-1 Grenoble [4] Grenoble
Labdarúgás Francia Ligue 2 45' AC Ajaccio [14] AC Ajaccio 0-0 Rodez [13] Rodez
Labdarúgás Francia Ligue 2 45' Amiens [12] Amiens 1-1 Auxerre [5] Auxerre
Labdarúgás Francia Ligue 2 45' Chambly Thelle FC [19] Chambly Thelle FC 0-2 Troyes [1] Troyes
Labdarúgás Francia Ligue 2 45' Guingamp [17] Guingamp 0-2 Clermont Foot [2] Clermont Foot
Labdarúgás Francia Ligue 2 45' Nancy [15] Nancy 1-0 Caen [9] Caen
Labdarúgás Francia Ligue 2 45' Niort [11] Niort 1-2 Sochaux [7] Sochaux
Labdarúgás Francia Ligue 2 45' Valenciennes [8] Valenciennes 1-0 Toulouse [3] Toulouse
Labdarúgás Francia Ligue 2 45' Pau [18] Pau 0-0 Chateauroux [20] Chateauroux
Labdarúgás Francia Ligue 2 45' Paris FC [6] Paris FC 0-0 Dunkerque [16] Dunkerque
Labdarúgás Magyar NB I 45' Ferencvarosi TC [1] Ferencvarosi TC 0-0 Diósgyőri VTK [12] Diósgyőri VTK
Labdarúgás Angol League 1 45' Oxford Utd [9] Oxford Utd 0-0 Peterborough [1] Peterborough
Labdarúgás Angol Championship 45' Coventry [20] Coventry 1-1 Middlesbrough [9] Middlesbrough
Labdarúgás Angol Championship 45' Huddersfield [19] Huddersfield 0-0 Birmingham [21] Birmingham
Labdarúgás Angol League 2 45' Cambridge Utd [1] Cambridge Utd 0-0 Scunthorpe [19] Scunthorpe
Labdarúgás Angol League 2 45' Salford City [9] Salford City 1-0 Port Vale [20] Port Vale
Labdarúgás Angol League 2 45' Colchester [21] Colchester 0-1 Carlisle [10] Carlisle
Labdarúgás Angol League 1 45' Shrewsbury [17] Shrewsbury 1-0 AFC Wimbledon [22] AFC Wimbledon
Labdarúgás Angol League 1 45' Hull [3] Hull 1-0 Rochdale [20] Rochdale
Labdarúgás Angol League 1 45' Blackpool [13] Blackpool 1-0 Crewe [11] Crewe
Labdarúgás Angol Championship 45' Millwall [12] Millwall 1-1 Preston [13] Preston
Labdarúgás Angol Championship 45' Cardiff [8] Cardiff 1-0 Derby [18] Derby
Labdarúgás Holland Eredivisie - nők 62' VV Alkmaar Women [8] VV Alkmaar Women 0-0 PEC Zwolle Women [6] PEC Zwolle Women
Labdarúgás Brazília Campeonato Maranhense 64' [5] IAPE 0-1 Moto Club de São Luís [3] Moto Club de São Luís
Labdarúgás Angol League 2 66' Morecambe [5] Morecambe 2-1 Crawley Town [13] Crawley Town
Labdarúgás Román Kupa 67' Chindia Targoviste Chindia Targoviste 0-1 CS U Craiova CS U Craiova
Labdarúgás Olasz Serie B 90' Lecce [6] Lecce 0-0 Virtus Entella [20] Virtus Entella
Labdarúgás Angol League 1 92'<sup>+5</sup> Gillingham [15] Gillingham 3-2 Milton Keynes Dons [14] Milton Keynes Dons
Labdarúgás Olasz Serie B 93'<sup>+5</sup> Cittadella [5] Cittadella 0-1 Pescara [19] Pescara
Labdarúgás Angol League 1 93'<sup>+5</sup> Wigan [23] Wigan 0-1 Charlton [12] Charlton
Kosárlabda Portugál Nacional Liga - nők 1 - 10:00 Olivais Women Olivais Women 0-0 Vitoria SC Women
Kosárlabda Brazil NBB 1 - 10:00 Bauru [5] Bauru 0-0 Campo Mourao [15] Campo Mourao
Kosárlabda Ebasketball Live Arena - 4x5 perc 1 - 05:00 LA Clippers (Bumblebee) Esports 0-0 MIL Bucks (88fireburn) Esports
Kosárlabda Ebasketball Live Arena - 4x5 perc 1 - 05:00 LA Lakers (Aphex) Esports 0-0 BKN Nets (Asap) Esports
Kosárlabda Euro Kupa 1 - 04:29 Joventut [2] Joventut 12-13 Unicaja Malaga [4] Unicaja Malaga
Kosárlabda Euroliga 1 - 03:40 Crvena Zvezda [17] Crvena Zvezda 4-8 Bayern Munich [5] Bayern Munich
Kosárlabda Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 3 - 00:00 GS Warriors (Obsidian) Esports 60-65 LA Clippers (Headmaster) Esports
Kosárlabda Német Bundesliga 2 - 09:11 Telekom Bonn [10] Telekom Bonn 24-33 BBC Bayreuth [15] BBC Bayreuth
Kosárlabda Francia Nationale 1 2 - 07:12 Dax Gamarde Basket 26-9 CEP Lorient CEP Lorient
Kosárlabda Belga Kosárlabda liga 2 - 08:54 Okapi Aalstar [4] Okapi Aalstar 26-17 Mons-Hainaut [1] Mons-Hainaut
Kosárlabda Kosárlabda Bajnokok Ligája 2 - 09:31 Dinamo Sassari [3] Dinamo Sassari 21-23 Zaragoza [3] Zaragoza
Kosárlabda Belga Kosárlabda liga 2 - 06:39 Brussels Basketball [4] Brussels Basketball 18-26 Kangoeroes Basket [5] Kangoeroes Basket
Kosárlabda Euro Kupa 2 - 08:50 Cedevita Olimpija [2] Cedevita Olimpija 22-23 Virtus Bologna [1] Virtus Bologna
Kosárlabda Izlandi 1. osztály - nők 2 - 00:21 Stjarnan - nők Stjarnan - nők 34-35 Hamar Women
Kosárlabda Euroliga 3 - 10:00 Maccabi Tel Aviv [14] Maccabi Tel Aviv 33-51 CSKA Moscow [2] CSKA Moscow
Kosárlabda Francia Nationale 1 3 - 10:00 Vendee Challans Basket Vendee Challans Basket 53-39 JSA Bordeaux Metropole JSA Bordeaux Metropole
Kosárlabda Francia Nationale 1 3 - 09:51 Toulouse BC Toulouse BC 32-31 Stade de Vanves
Kosárlabda Belga Kosárlabda liga 3 - 10:00 Antwerp Giants [2] Antwerp Giants 62-34 Liege Basket [5] Liege Basket
Kosárlabda WNCAAB 3 - 10:00 [933] Northern Kentucky - nők 20-32 Wright State - nők [58]
Kosárlabda Francia Nationale 1 3 - 10:00 STB Le Havre STB Le Havre 43-48 Maritime Boulogne Maritime Boulogne
Kosárlabda Dán Dameligaen - nők 3 - 10:00 BMS Herlev Wolfpack Women 29-43 Amager Women
Kosárlabda Francia Nationale 1 3 - 10:00 Andrezieux Boutheon ALS 39-38 SOPCC
Kosárlabda Francia Nationale 1 2 - 00:00 Besancon Avenir Comtois 46-51 C’Chartres Basket M
Kosárlabda Francia Nationale 1 3 - 10:00 Rueil Athletic Club 43-55 Union Tarbes Lourdes Pyrenees Union Tarbes Lourdes Pyrenees
Kosárlabda Francia Nationale 1 3 - 09:51 Les Sables Vendee 39-34 Vitre Aurore Vitre Aurore
Kosárlabda Francia Nationale 1 3 - 10:00 SASP BC Orchies SASP BC Orchies 33-37 Union Sportive Avignon/Pontet
Kosárlabda Francia Nationale 1 3 - 10:00 Stade Rochelais Rupella 38-35 Etoile Angers Etoile Angers
Kosárlabda Euroliga 3 - 10:00 Panathinaikos [15] Panathinaikos 39-47 Barcelona [1] Barcelona
Kosárlabda Adriatic League - 2. osztály 3 - 10:00 Zlatibor Cajetina [10] Zlatibor Cajetina 48-49 Lovcen [12] Lovcen
Kosárlabda NCAAB 2 - 20:00 [71] Akron 25-39 Buffalo [111]
Kosárlabda Euro Kupa 4 - 00:06 Monaco [1] Monaco 97-94 Nanterre [3] Nanterre
Kosárlabda Magyar NB 1.A 1 - 00:44 Jaszberenyi [14] Jaszberenyi 100-96 ZTE KK [13] ZTE KK
Röplabda Bajnokok Ligája Perugia Perugia 18-19 Modena Modena
Röplabda Francia Pro B 25-16,14-25 AMSL Frejus 4-3 Nancy Nancy
Röplabda Lengyel 3 Liga 19-25,13-25,25-23 Lerko Galeria Ciepla Kielce 11-11 SMS Wybicki Kielce
Röplabda Cyprus Champs Women 25-20,25-21 Lemesos Volleyball - nők 25-13 AEK Larnaca - nők
Baseball MLB Exhibition 03/02 20:05 TEX Rangers TEX Rangers 0-0 CHI White Sox CHI White Sox
Baseball MLB Exhibition 03/02 18:10 HOU Astros [3] HOU Astros 0-2 NY Mets [10] NY Mets
Baseball MLB Exhibition 03/02 18:05 STL Cardinals [10] STL Cardinals 0-0 MIA Marlins [1] MIA Marlins
Baseball MLB Exhibition 03/02 18:05 TB Rays [3] TB Rays 1-8 BOS Red Sox [10] BOS Red Sox
Jégkorong Német Eishockey Liga 1 - 14:49 Kolner Haie [6] Kolner Haie 2-0 Iserlohn Roosters [5] Iserlohn Roosters
Jégkorong Francia Ligue Magnus 1 - 14:40 Cergy-Pontoise [6] Cergy-Pontoise 0-1 Angers [3] Angers
Jégkorong Svájci NLA 2 - 09:52 Lugano [5] Lugano 1-3 EHC Biel [8] EHC Biel
Jégkorong Svájci NLA 2 - 07:38 Bern [11] Bern 2-3 Servette GE [7] Servette GE
Jégkorong Svájci NLA 2 - 12:49 Zug [1] Zug 3-2 Ambri Piotta [10] Ambri Piotta
Jégkorong Svájci NLA 2 - 12:19 Lausanne HC [6] Lausanne HC 2-3 Fribourg-Gottéron [3] Fribourg-Gottéron
Jégkorong Osztrák EHL 2 - 11:32 HCB Südtirol Alperia [1] HCB Südtirol Alperia 1-2 KAC Klagenfurt [2] KAC Klagenfurt
Jégkorong Német Eishockey Liga 2 3 - 00:00 EC Bad Nauheim [14] EC Bad Nauheim 2-2 Tölzer Löwen [5] Tölzer Löwen
Jégkorong Osztrák EHL 3 - 00:00 Salzburg [3] Salzburg 3-0 Vienna Capitals [4] Vienna Capitals
Jégkorong Osztrák EHL 3 - 00:00 EHC Liwest Linz [5] EHC Liwest Linz 4-2 EC VSV [3] EC VSV
Jégkorong Osztrák EHL 3 - 02:54 Graz 99ers [4] Graz 99ers 2-0 Bratislava Capitals [2] Bratislava Capitals
Jégkorong Osztrák EHL 3 - 00:00 HC TWK Innsbruck [6] HC TWK Innsbruck 2-4 EC Dornbirn Bulldogs [1] EC Dornbirn Bulldogs
Jégkorong AHL 3 - 12:26 PRO Bruins [17] PRO Bruins 2-2 HAR Wolfpack [25] HAR Wolfpack
Jégkorong IHL International Hockey League 3 - 09:27 HK Celje HK Celje 4-1 HD Hidria Jesenice HD Hidria Jesenice
Kézilabda Európai liga 08:47 Alingsås HK [5] Alingsås HK 5-4 Besiktas [6] Besiktas
Kézilabda Európai liga 08:26 Montpellier [3] Montpellier 6-5 RK Nexe [4] RK Nexe
Kézilabda Európai liga 08:53 Toulouse [5] Toulouse 7-6 Fivers WAT Margareten [4] Fivers WAT Margareten
Kézilabda Bajnokok Ligája 07:58 THW Kiel [5] THW Kiel 6-3 RK Celje [7] RK Celje
Kézilabda Európai liga 08:33 Tatran Presov [6] Tatran Presov 5-3 Dinamo Bucuresti [5] Dinamo Bucuresti
Kézilabda Európai liga 08:41 Kadetten Schaffhausen [2] Kadetten Schaffhausen 2-1 HC Eurofarm Pelister [4] HC Eurofarm Pelister
Kézilabda Európai liga 08:41 Wisla Plock [1] Wisla Plock 6-4 Chekhovskie Medvedi [3] Chekhovskie Medvedi
Kézilabda Osztrák Kupa 60:00 Voslauer HC Voslauer HC 26-30 HSG Graz HSG Graz
Kézilabda Német 2. Bundesliga 57:34 Dessau-Rosslauer HV 06 [9] Dessau-Rosslauer HV 06 19-27 TSV Bayer Dormagen [6] TSV Bayer Dormagen
Tenisz UTR Pro Tennis Series Charleston - nők 30-40 Sophie Chang 4-1 Mckenna Schaefbauer
Tenisz WTA Lyon 30-40 [96] Aliaksandra Sasnovich 4-0 Eugenie Bouchard [143]
Tenisz ATP Buenos Aires 15-15 [46] Albert Ramos-Vinolas 2-3 Holger Vitus Nodskov Rune [406]
Tenisz ITF W25 Newport - strand 0-30 [359] Emina Bektas 6-1,2-0 Maria Mateas [429]
Tenisz ITF W25 Newport - strand A-40 Beatriz Haddad Maia 6-0,4-1 Tori Kinard
Tenisz ATP Buenos Aires 0-0 [137] Francisco Cerundolo 6-4,1-1 Federico Coria [85]
Tenisz WTA Lyon - női páros 0-0 Panova/Van Der Hoek 7-6,1-2 Jakupovic/Piter
Tenisz ATP Rotterdam - férfi páros 1-4 Melo/Rojer 3-6,6-3,0-0 Krawietz/Tecau
Tenisz ATP Rotterdam 15-15 [76] Egor Gerasimov 6-7,1-2 Stefanos Tsitsipas [6]
Tenisz ITF W25 Newport - strand 30-15 [337] Mai Hontama 2-6,4-3 Carole Monnet [408]
Tenisz UK Pro League 40-40 Luke Johnson 6-4,6-5 Jack Findel-Hawkins
Snooker Gibraltar Open 2021 03/02 19:50 Barry Hawkins 0-0 Luo Honghao
Snooker Gibraltar Open 2021 03/02 19:20 Zhao Jianbo 1-0 Noppon Saengkham
Snooker Gibraltar Open 2021 03/02 19:00 Matthew Selt 1-1 Stephen Hendry
Snooker Gibraltar Open 2021 03/02 16:30 Peter Devlin 2-3 Daniel Wells
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup Viktor Yefimov 0-0 Vitalii Lievshin
Asztalitenisz Setka Cup Dmytro Gudimenko 0-0 Yurii Kurishchenko
Asztalitenisz Liga Pro 03/02 20:00 Vladimir Zhulyabin 0-0 Igor Mihaylov
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup Bohdan Kohut 0-0 Ivan Mai
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup Dmytro Yaremchuk 0-0 Alexander Tuzhylin
Asztalitenisz Setka Cup 11-7 Rostyslav Fylypiv 1-2 Maksym Studinikin
Asztalitenisz Setka Cup Bohdan Buberenko 9-9 Oleksandr Kolbasenko
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 10-12,9-11,11-5 Dmytro Baistriuchenko 6-8 Zakharia Tiuliagin
Asztalitenisz Setka Cup 7-11,11-4 Andrii Martyniuk 1-4 Leonid Dynaburg
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 3-11,7-11 Oleksandr Naida 0-0 Mykhailo Presniakov
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 4-11,12-10 Maksym Mykytiuk 6-6 Volodymyr Ivasiv
Asztalitenisz Liga Pro 11-8 Sergey Nikulin 8-8 Ivan Moshkov
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 8-11,11-9,11-8 Andrii Kotik 4-6 Nazarii Hrytsyienko
Asztalitenisz Setka Cup 10-12,10-12,11-7,11-8 Adam Khalaila 8-3 Petr Kubat
Vízilabda Horvát 1. liga 1 - 01:28 Zadar 1952 2-5 HAVK Mladost HAVK Mladost
Vízilabda Bajnokok Ligája 3 - 04:27 Recco Recco 12-1 Jug Jug
E-sport DOTA2 - EPIC League 03:17 Winstrike 0-0 High Coast
E-sport LOL - Ultraliga 14:40 AGO ROGUE 0-0 K1CK Neosurf