ITF Russia F8 Qual

**ITF Russia F8 Qual**

**A kvalifikációs verseny leírása:**

Az ITF Russia F8 Qual tenisztorna a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) által szervezett hivatásos tenisztorna. Ez egy férfiak számára rendezett túra, amely a 15 000 dolláros ITF Futures versenysorozatba tartozik. A torna egy mérkőzésből áll, a kvalifikációs körből, amelyet 2023. március 13-17. között rendeznek az oroszországi Moszkvában.

**A kvalifikációs kör:**

A kvalifikációs kör egy 32 fős egyenes kieséses verseny, ahol a győztesek bejutnak az ITF Russia F8 főtáblájára. A kvalifikációs verseny formátuma 6 meccs nyert játszma, a döntő kivételével, ahol 2 nyert játszma kell a győzelemhez.

**A helyszín:**

A torna a Moszkvai Teniszakadémián kerül megrendezésre, ami egy fedett teniszkomplexum, 11 pályával. A helyszín kiváló létesítményekkel rendelkezik, beleértve egy fitneszközpontot, szaunát és éttermet.

**A résztvevők:**

A kvalifikációs körre több mint 100 játékos nevezett be, többek között:

* [Játékos 1 neve]
* [Játékos 2 neve]
* [Játékos 3 neve]

**A díjazás:**

A kvalifikációs kör győztesei bejutnak az ITF Russia F8 főtáblájára, ahol további díjazásra lesznek jogosultak. A kvalifikációs körben nincs pénzdíjazás.

**Az ITF Future Series:**

Az ITF Futures Series hivatásos teniszversenyek sorozata, amelyet a Nemzetközi Teniszszövetség szervez. Ezek a versenyek a hivatásos tenisz ranglétrán felfelé haladó fiatal játékosok számára biztosítanak platformot. Az ITF Futures Series-ben szerzett pontok számítanak az ATP és WTA világranglistába.