ITF W15 Brossard

**ITF W15 Brossard**

A Brossardban rendezett ITF W15 egy női tenisztorna, amely az ITF női World Tennis Tour része. A torna pénzdíjazású, és az egyéni és páros versenyekből áll. A torna felszíne keménypálya.

**Története**

Az ITF W15 Brossardot először 2021-ben rendezték meg. A tornát Jada Bui szerezte meg, aki legyőzte Tatjana Maria-t az egyéni döntőben.

**Formátuma**

A tornán 32 egyéni és 16 páros versenyző vesz részt. Az egyéni verseny kieséses rendszerben zajlik, a páros verseny pedig egyenes kieséses rendszerben.

**Díjazás**

Az egyéni győztes 15 000 dollár pénzdíjat kap, míg a döntős 8000 dollárt kap. A páros győztesek 5000 dollárt, a döntősök pedig 2500 dollárt kapnak.

**Jelentős események**

Az eddigi legjelentősebb esemény a torna 2021-es kiadásán történt, amikor a korábbi világelső, Tatjana Maria részt vett a tornán. Maria végül a döntőben kapott ki Jada Buitól.

**Összefoglalás**

Az ITF W15 Brossard egy fontos női tenisztorna, amely lehetővé teszi a versenyzők számára, hogy pénzt nyerjenek, ranglistapontokat szerezzenek és felépítsék karrierjüket. A torna magas szintű versenyt nyújt, és minden évben izgalmas csatákat tartogat.