ITF Germany F3

**ITF Germany F3 - Tenisztorna Németországban**

Az ITF Germany F3 egy professzionális férfi tenisztorna, amelyet beltéren játszanak Németországban. A tornát a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) szervezi, és ez a harmadik legmagasabb szintű ITF-tornasorozat.

**Versenyformátum**

A torna egyéni és páros versenyekből áll. Az egyéni verseny 32 fős főtáblával és egy 16 fős selejtezővel rendelkezik. A páros verseny 16 párból álló főtáblával rendelkezik.

**Pályaborítás**

A torna beltéren, kemény pályán zajlik.

**Helyszín**

A torna helyszíne változó, de általában Németország különböző városaiban zajlik.

**Címvédő**

Az egyéni címvédő [játékos neve], aki 2023-ban nyerte meg a tornát. A páros címvédői [pár neve], akik 2023-ban nyerték meg a tornát.

**Díjazás**

A torna teljes díjazása 15 000 dollár, amelyet az egyéni és páros győztesek között osztanak meg.

**Fontos dátumok**

* Selejtező: [dátum]
* Főtábla: [dátum]
* Döntő: [dátum]

**Hogyan lehet jegyet szerezni?**

A jegyek a torna hivatalos weboldalán vásárolhatók meg.

**Hogyan lehet követni a tornát?**

A torna élő közvetítése elérhető az ITF weboldalán. Élő eredmények és hírek is elérhetők az ITF közösségi média fiókjain.