03/18 16:30 28 [188] Carole Monnet vs Sinja Kraus [219] 6-1,4-6,5-7
03/18 15:00 28 [130] Arantxa Rus vs Joanne Zuger [179] 6-1,6-4
03/17 19:10 27 [130] Arantxa Rus vs Nefisa Berberovic [328] 6-0,7-6
03/17 17:55 27 [295] Xiaodi You vs Sinja Kraus [219] 6-2,2-6,2-6
03/17 16:30 27 [249] Eva Vedder vs Joanne Zuger [179] 6-7,1-6
03/17 15:00 27 Carole Monnet vs Yuliana Monroy 6-4,7-5
03/16 20:05 26 Yuliana Monroy vs Lena Papadakis 6-3,6-4
03/16 19:05 26 Francesca Jones vs Joanne Zuger 2-6,1-6
03/16 17:45 26 [130] Arantxa Rus vs Emiliana Arango [290] 6-4,7-5
03/16 17:35 26 [219] Sinja Kraus vs Julia Riera [266] 6-4,6-1
03/16 17:30 26 [174] Paula Ormaechea vs Eva Vedder [249] 3-6,6-4,1-6
**ITF W40 Anapoima Tenisztorna**

Az ITF W40 Anapoima egy évenként megrendezett női tenisztorna, amely Anapoimában, Kolumbiában kerül megrendezésre. Ez egy 60 000 dolláros ITF Women's World Tennis Tour esemény, amelyen egyéni és páros versenyszámokban versenyeznek a játékosok.

A torna 2019-ben debütált, és azóta népszerű esemény lett a női teniszversenyzők körében. Az első tornát a kanadai Leylah Fernandez nyerte egyéniben, míg a párosokat a kolumbiai María Camila Osorio Serrano és Jessica Plazas Maestre duó nyerte.

Az ITF W40 Anapoima kemény pályán zajlik, és a torna általában februárban kerül megrendezésre. A torna 32 egyéni és 16 páros versenyzőnek ad otthont, akik a főtáblára jutásért küzdenek.

A torna fontos pontokkal jár a WTA-ranglistán, és a győztesek pénzdíjazásban részesülnek. A torna lehetőséget kínál a női teniszversenyzők számára, hogy értékes ranglistapontszámot szerezzenek, és feljebb lépjenek a WTA-ranglistán.