Date R Hazai vs Vendég -
02/22 02:45 - International Series Oman vs View
02/09 09:25 - International Series Oman vs View
**A nemzetközi sorozat Omán**

Az International Series Oman egy hivatásos golfverseny, amelyet az Asian Tour szervez. Ez az esemény az Ázsiai Túra Nemzetközi Sorozatának része, amelyet az LIV Golf Investments finanszíroz. A tornát 2023 februárjában rendezték meg az Ománi Golfszövetség által üzemeltetett Al Mouj Golfpályán.

A díjalap 2 millió dollár volt, és a győztes 360 000 dollárt vihetett haza. A tornát Shubhankar Sharma indiai játékos nyerte, aki a playoffban legyőzte a dél-afrikai Louis Oosthuizent.

Az International Series Oman nagyszabású esemény volt, amely a régió legjobb golfjátékosaiból állt. A verseny kiváló lehetőséget jelentett az ázsiai játékosok számára, hogy pontokat szerezzenek a világ ranglistáján, és kivívják a helyüket a nagyobb turnékon.