**ITF Japan F7 Qual**

**Dátum:** [[ nap ]] [[ hónap ]], [[ év ]]
**Helyszín:** [[ helyszín ]]
**Áttekintés:**

Az ITF Japan F7 Qual egy nemzetközi tenisztorna férfiak számára, amelyet kemény borításon játszanak Japánban. A torna az ATP Challenger Tour része, és 25 ezer dolláros díjazással rendelkezik. A győztes 25 ATP-pontot kap, míg a döntős 15 pontot kap.

A torna egy selejtezővel kezdődik, amelyet a főtábla követ. A selejtező 32 játékosból áll, akik 16 helyért küzdenek a főtáblán. A főtábla 32 játékosból áll, akik 16 párharcban mérkőznek meg. A döntőt három nyert szettben játsszák.

A torna mezőnye a világ minden tájáról érkező játékosokból áll, akik az ATP ranglistán szerepelnek. Az előző évek győztesei közé olyan neves játékosok tartoznak, mint [Győztes neve].

Az ITF Japan F7 Qual izgalmas és versenyképes torna, amely lehetőséget nyújt a fiatal és feltörekvő játékosoknak, hogy értékes ranglistapontokat szerezzenek és feljussanak a tenisz világában.