ITF M15 Tauranga

**ITF M15 Tauranga**

A Taurangi ITF M15 egy férfi tenisztorna, melyet Új-Zélandon rendeznek meg. A torna 15 000 dolláros összdíjazású, és kemény pályán játsszák. A torna része az ITF World Tennis Tournak, mely egy hivatásos teniszverseny-sorozat férfi és női játékosok számára.

A Taurangi ITF M15-öt először 2023 januárjában rendezték meg. Az első torna győztese az ausztrál Harry Bourchier lett, aki a döntőben a francia Geoffrey Blancaneaux-t győzte le.

A Taurangi ITF M15 egy fontos torna a feltörekvő férfi teniszjátékosok számára, mivel lehetőségük van ATP-pontokat szerezni, és rangsorukat javítani. A torna lehetőséget biztosít a játékosok számára, hogy fejlődjenek, és tapasztalatokat szerezzenek a magasabb szintű versenyeken való játékhoz.