ITF M15 Raanana - férfi páros

**ITF M15 Raanana - férfi páros**

Az ITF M15 Raanana egy professzionális férfi tenisztorna, amelyet Izrael Raanana városában rendeznek. Az ITF World Tennis Tour része, és a férfiak számára 15 000 dolláros összdíjazást kínál. A torna salakon zajlik, és általában júliusban rendezik.

A torna egyéni és páros versenyekből áll. Az egyéni verseny 32 fős főtáblával és 16 fős selejtezővel rendelkezik, míg a páros verseny 16 páros főtáblával rendelkezik. A torna győztese 10 ATP-pontot kap az egyéni győzelemért és 7 ATP-pontot a páros győzelemért.

Az ITF M15 Raanana fontos torna a fiatal és feltörekvő férfi teniszezők számára, akik ATP-pontokat szeretnének szerezni és javítani a világranglistán elfoglalt helyezésüket. A tornán részt vesznek a világ minden tájáról érkező játékosok, köztük Izrael, Oroszország, Ukrajna, Németország és az Egyesült Államok versenyzői.

A torna díjátadóját a Raanana sportcentrumban tartják, és az eseményen részt vesznek a játékosok, a szervezők és a szponzorok. A torna népszerű a helyi közönség körében, és ingyenes belépést biztosít az összes mérkőzésre.