ITF W25 Florianopolis - nők

**ITF W25 Florianopolis - nők**

Az ITF W25 Florianopolis egy nemzetközi női tenisztorna, amelyet Brazíliában, Florianopolisban rendeznek. A torna az ITF Women's World Tennis Tour része, amely a női tenisz második legmagasabb szintű profi körútja.

A torna egyéni és páros versenyt is tartalmaz. Az egyéni győztes 25 pontot kap az ITF világranglistáján, míg a páros győztesei 16 pontot kapnak.

A torna 2023-ban március 6-tól 12-ig kerül megrendezésre a Costão do Santinho Resortban. A pálya salak.

A torna mezőnye nemzetközi, és magában foglalja a világranglista legjobb 250 játékosa közül többet is. A korábbi győztesek között szerepel a brazil Beatriz Haddad Maia és a kolumbiai María Camila Osorio Serrano.

Az ITF W25 Florianopolis egy nagyszerű lehetőség a női teniszezők számára, hogy pontokat szerezzenek a világranglistán és feljebb lépjenek a ranglétrán. A torna egyben nagyszerű esemény a teniszrajongók számára, hogy élőben tekinthessék meg a sportág legjobbjait.