06/24 18:00 2 [3] Horvátország vs Ukrajna [1] 1-3
06/24 15:00 2 Törökország vs Csehország 3-2
06/18 18:15 6 [3] Észak-Macedónia vs Ukrajna [1] 0-3
06/18 18:00 6 [4] Horvátország vs Belgium [2] 3-1
06/18 14:00 6 [3] Románia vs Portugália [2] 2-3
06/17 17:10 6 [3] Finnország vs Észtország [2] 3-1
06/17 14:00 6 [4] Szlovákia vs Csehország [1] 0-3
06/17 14:00 6 [1] Törökország vs Dánia [3] 3-1
06/14 18:00 5 [4] Horvátország vs Észak-Macedónia [3] 3-2
06/14 17:00 5 [1] Ukrajna vs Belgium [2] 3-0

The 2021 Men's European Volleyball League was the 17th edition of the annual Men's European Volleyball League, which featured men's national volleyball teams from 20 European countries.

The tournament had two divisions: the Golden League, which featured twelve teams, and the Silver League with eight teams.

A CEV Golden Euroliga egy férfi és női röplabdatorna, amelyet a Európai Röplabda-szövetség (CEV) szervez minden évben. A torna 1993-ban kezdődött, és eredetileg Európai Liga néven volt ismert. 2009-ben lett átnevezve CEV Golden Euroligára.

A férfi tornán 12 csapat vesz részt, míg a női tornán 8. A csapatok két csoportra vannak osztva, és minden csapat a csoportjában lévő többi csapattal kétszer játszik, egyszer hazai pályán és egyszer idegenben. A csoportkör után az első két helyezett csapat a négyes döntőbe jut, amelyet egyetlen helyszínen rendeznek meg.

A CEV Golden Euroliga egy fontos torna a nemzetközi röplabda-naptárban, és a csapatoknak lehetőséget biztosít arra, hogy felkészüljenek a nagyobb versenyekre, például az Európa-bajnokságra és az Olimpiára. A torna szintén alkalmat ad arra, hogy a feltörekvő tehetségek bemutassák tudásukat.

A CEV Golden Euroliga eddigi legsikeresebb csapata a férfi tornán Oroszország, amely 7 alkalommal nyerte meg a tornát. A női tornán Szerbia a legsikeresebb csapat, 4 győzelemmel.