06/24 18:20 2 [2] Ausztria - nők vs Montenegró - nők [1] 3-1
06/24 13:00 2 [2] Portugália - nők vs Észtország - nők [1] 1-3
06/17 15:00 6 [2] Ausztria - nők vs Észal-Macedónia - nők [4] 3-0
06/17 14:00 6 [3] Lettország - nők vs Észtország - nők [1] 0-3
06/17 12:00 6 [3] Georgia - nők vs Portugália - nők [2] 0-3
06/16 18:00 6 [1] Montenegró - nők vs Feröer-szigetek - nők [4] 3-0
06/14 18:15 5 [2] Ausztria - nők vs Észtország - nők [1] 3-0
06/14 18:00 5 [2] Montenegró - nők vs Portugália - nők [1] 3-0
06/14 14:00 5 [3] Lettország - nők vs Észal-Macedónia - nők [4] 3-0
06/14 13:00 5 [4] Georgia - nők vs Feröer-szigetek - nők [3] 3-0

The 2021 Women's European Volleyball League was the 12th edition of the annual Women's European Volleyball League, which features women's national volleyball teams from 20 European countries.

The tournament had two divisions: the Golden League, featuring twelve teams, and the Silver League, featuring eight teams.

A CEV Silver European League egy éves egyszer rendezett nemzetközi röplabdaverseny, amelyet a CEV szervez a nők számára. A tornát először 2018-ban rendezték meg, és a célja, hogy a kontinentális szinten második helyen álló csapatoknak versenyzési lehetőséget biztosítson.

A résztvevő csapatok száma a versenyen keresztül változott, az első kiadásban 8 csapat vett részt, de ez a szám 2023-ra 12-re nőtt. A torna két szakaszból áll: egy csoportkörből és egy egyenes kieséses szakaszból. A csoportkörben a csapatokat négy háromcsapatos csoportba osztják, és minden csoport győztese és második helyezettje jut tovább az egyenes kieséses szakaszba.

Az egyenes kieséses szakaszban a csapatok egy egyszeri kieséses rendszerben mérkőznek meg. A negyeddöntők győztesei az elődöntőbe jutnak, míg a vesztesek az 5-8. helyért vívnak. Az elődöntők győztesei a döntőbe kerülnek, míg a vesztesek a bronzéremért mérkőznek.

A CEV Silver European League győztese megnyeri az ezüstérmet és egy kupát, és jogosult részt venni a következő évi Arany Európa-ligában.