ITF W50 Sao Paulo |
03/28 17:00 |
Carolina Alves v Madison Sieg
|
6-3,1-1
|
ITF W50 Murska Sobota - női páros |
03/28 15:55 |
Jorge/Rogers v Dapkute/Najzer
|
6-1,6-0
|
Challenger Girona - férfi páros |
03/28 15:35 |
Arends/Middelkoop v Qureshi/Vega Hernandez
|
6-4,3-6,1-0
|
Challenger Naples - férfi páros |
03/28 15:35 |
Hidalgo/Rodriguez v Guinard/Jacq
|
4-6,2-6
|
ITF M25 Tarragona - férfi páros |
03/28 15:30 |
Casanova/Wenger v Buse/Kretzer
|
6-3,2-6,10-7
|
ITF W50 Murska Sobota - női páros |
03/28 15:25 |
Lovric/Milic v Abduraimova/Maleckova
|
3-6,2-6
|
ITF W75 Croissy-Beaubourg |
03/28 15:25 |
Audrey Albie v Amarni Banks
|
4-6,2-6
|
ITF M25 Trnava - férfi páros |
03/28 15:20 |
Jermar/Lusovsky v Poljak/Vocel
|
7-6,1-6,0-1
|
ITF W35 Santa Margherita - női páros |
03/28 15:20 |
Koevermans/Vedder v Ruggeri/Vlasselaer
|
View
|
ITF W35 Santa Margherita - női páros |
03/28 15:15 |
Ferrara/Zucchini v Bochoradze/Gelashvili
|
6-1,6-4
|
ITF M25 Saint Dizier |
03/28 15:10 |
Sascha Gueymard Wayenburg v Antoine Ghibaudo
|
6-2,6-3
|
Challenger Sao Leopoldo - férfi páros |
03/28 15:00 |
Draxl/Weis v Taylor/Villanueva
|
6-3,6-4
|
ITF M25 Trnava - férfi páros |
03/28 14:50 |
Oberleitner/Paul v Kielan/Pieczkowski
|
6-3,6-2
|
ITF M15 Monastir - férfi páros |
03/28 14:50 |
Browning/Corbinais v Lestir/Vandermeersch
|
3-6,3-6
|
ITF W35 Terrassa - női páros |
03/28 14:35 |
Radisic/Wagner v Curmi/Papamichail
|
6-4,6-1
|
Challenger Naples |
03/28 14:30 |
Fabio Fognini v Arthur Gea
|
6-4,2-6,4-6
|
ITF M25 Tarragona |
03/28 14:25 |
Julio Cesar Porras v Daniel Merida Aguilar
|
0-6,5-7
|
ITF M25 Santa Margherita |
03/28 14:25 |
Ergi Kirkin v Gianmarco Ferrari
|
7-6,6-1
|
Challenger Naples - férfi páros |
03/28 14:25 |
Frantzen/Jebens v Andreozzi/Reyes-Varela
|
6-4,6-7,6-10
|
ITF M15 Bragado |
03/28 14:20 |
Valerio Aboian v Maximilian Figl
|
View
|
ITF M15 Heraklion - férfi páros |
03/28 14:15 |
Antonopoulos/Neos v Kyratzis/Xilas
|
7-6,6-2
|
ITF M15 Bragado - férfi páros |
03/28 14:05 |
Lipovsek Puches/Onofrei v Grandinetti/Valente
|
7-6,7-6
|
Premier Padel Puerto Cabello - nők |
03/28 14:00 |
Riera/Araujo v Bellver/Rodriguez
|
View
|
Premier Padel Puerto Cabello |
03/28 14:00 |
Coello/Tapia v Sans/Gala
|
6-3,6-4
|
Challenger Girona |
03/28 14:00 |
Nicolas Moreno De Alboran v Cristian Garin
|
6-7,2-6
|
Challenger Sao Leopoldo |
03/28 14:00 |
Genaro Alberto Olivieri v Adolfo Daniel Vallejo
|
1-6,4-6
|
ITF M25 Trnava - férfi páros |
03/28 13:50 |
Haliak/Karol v Ruehl/Zahraj
|
4-6,3-6
|
ITF W35 Santa Margherita |
03/28 13:45 |
Sara Cakarevic v Angelica Raggi
|
6-7,4-6
|
ITF W35 Terrassa - női páros |
03/28 13:45 |
Cavalle-Reimers/Shinde v Ghioroaie/Struplova
|
7-6,7-6
|
ITF M15 Bragado |
03/28 13:45 |
Mateo Del Pino v Luciano Carraro
|
1-6,2-6
|