03/06 23:20 28 [266] Conny Perrin vs Danielle Lao [233] 6-3,4-6,1-6
03/06 19:45 28 [356] Beatriz Haddad Maia vs Claire Liu [208] 3-6,6-2,6-7
03/05 23:30 27 [285] Andrea Lazaro Garcia vs Conny Perrin [266] 4-6,4-6
03/05 23:30 27 [233] Danielle Lao vs Mariam Bolkvadze [191] 6-4,6-4
03/05 22:05 27 [356] Beatriz Haddad Maia vs Tereza Mrdeza [242] 7-6,6-3
03/05 21:55 27 [247] Kateryna Bondarenko vs Claire Liu [208] 2-6,1-6
03/05 20:15 26 Andrea Lazaro Garcia vs Andrea Gamiz 6-2,6-0
03/05 19:35 26 [250] Jovana Jovic vs Mariam Bolkvadze [191] 4-6,3-6
03/05 19:20 26 [266] Conny Perrin vs Rebecca Sramkova [195] 4-6,6-2,7-5
03/05 18:55 26 [233] Danielle Lao vs Hanna Chang [306] 7-5,6-4
03/05 17:30 26 Kateryna Volodko vs Eri Hozumi 6-1,7-5
**ITF W25 Newport - Strand**

A strand Teniszakadémia Newportban, Rhode Islanden rendez ITF W25 versenyt szeptember 11-től 18-ig. A torna 32 főből álló egyenes kieséses formátumban zajlik, és 25 000 dollár összdíjazással rendelkezik. A mérkőzéseket kemény pályán játsszák, és a győztes 150 WTA-ranglistapontot kap.

A mezőny tele van ígéretes tehetségekkel és tapasztalt veteránokkal. A legmagasabban rangsorolt játékos a 18 éves Linda Nosková, aki jelenleg a 107. helyen áll a WTA-ranglistán. Más kiemeltek közé tartozik a 119. helyen álló Rebecca Marino, a 125. helyen álló Caty McNally és a 143. helyen álló Katie Volynets.

A torna részét képezi az ITF World Tennis Tournak, amely a második szintű hivatásos teniszversenyek nemzetközi körútja. A Newportban megrendezett ITF W25 lehetőség a játékosok számára, hogy értékes ranglistapontokat szerezzenek, és lendületet szerezzenek a nagyobb versenyekre való felkészüléshez.

A győztes mellett a döntős 90 ranglistapontot, az elődöntős 55 pontot, a negyeddöntős 25 pontot, a második körös 12 pontot, az első körös 1 pont kap. A párosok versenyén a győztes páros 100 pontot, a döntős páros 60 pontot, az elődöntős páros 40 pontot, a negyeddöntős páros 20 pontot, a második körös páros 10 pontot, az első körös páros 1 pont kap.

A mérkőzésekre a belépés ingyenes, és a strand Teniszakadémián találhatók. További információ a tornáról a strand Teniszakadémia honlapján érhető el.